Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – dużo ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To również całe bezlik perfekcyjnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bezbłędnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.