bagażniki max box

Jak wybrać pierwszorzędny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak rzeczywiście każda pora jest dobra na to żeby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych sytuacjach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, by radować się spokojną i komfortową jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy dachowe

Poprawny wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym zakupem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada oznajmić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z dowolnym typem samochodu w takim razie najpierw należy się dowiedzieć czy te szczegóły będą ze sobą współbrzmieć. Należytym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i chyba najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a oprócz tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed zakupem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.